יפן

יפן 2023 – כל המידע, התמונות והכתבות

קוניצ'ואה – יפן היא אחד היעדים המשמעותיים ביותר עבורי, מכל הטיולים שערכתי בחו"ל. אני לא יודע לשים על זה את האצבע – אולי זו התרבות העכשויות, עם הכבוד האדיר למרחב הציבורי? אולי אלו האנשים שתמיד נכונים לעזור ולשים את הזולת לפניהם? אולי זה האוכל היפני, שהוא סמל מופת לנקיון, טעם ואסתטיקה ואולי זה הכל ביחד.

יפן הפכה מזמן לאחד הנושאים הבולטים בבלוג ומעבר לפוסטים על החוויות שלי, אחד הפוסטים הנצפים ביותר באתר הוא המדריך לתכנון טיול ליפן, אשר עזר עד כה לקוראים רבים בתכנון המסע האישי שלהם לשם. אם אתם מתכננים את הטיול, חזרתם מיפן או סתם סקרנים – אתם מוזמנים להיכנס למאמרים המופיעים בעמוד זה.

המידע על יפן מתמקד בטיול עצמאי, אבל תוכלו להיעזר בו גם כשאתם יוצאים בטיול מאורגן אותם ניתן להזמין דרך סוכנויות נסיעות (למשל כספי טורס).

עדכון אוקטובר 2022: הנחיות הקורונה בכניסה ליפן 

פוסטים נוספים על יפן

הירושימה, יפן | hiroshima, Japan | המצלמה מוסיפה חמישה קילו | בלוג הצילום של עופר קידר

הירושימה בשלוש מערכות

וולקאם טו ג'פאן שמעתי מתוך חלום. פקחתי חריץ קטן בעיניים. הייתי אפוף שינה ברכבת לאי Miyajima ומול הפנים שלי ניצבה צפרדע. וולקאם טו ג'פאן! נשמע הקול שוב. עכשיו ממש התעוררתי.

לפוסט המלא »

סרטונים על יפן שעלו בבלוג

איך מסכמים טיול של חודש בחמש דקות?

טיול לטוקיו

מעבר החצייה בשיבויה - טוקיו

קופי שלג בפארק ג'יגוקודאני, יפן

ביקור בבית הקברות בהר קויה - יפן

שלכת בפארק קמיקוצ'י

איך אוכלים אוניגירי?

אילו כתבות על יפן תמצאו בבלוג?

הטיול שלי ביפן  התחיל והסתיים בטוקיו, כך ששלושת הפוסטים הראשונים: "זכרונותיו של גייג'ין", "סושי בטוקיו" ו-"מלון קפסולות" מסכמים את החוויות מהעיר בגדולה. יש בהם הרבה מעבר למה שמופיע בכותרת, כולל טיול להאקונה – עיר אפופת אדי גופרית הישר מבטן האדמה, וכל החוויות מהמפגש הראשוני שלי עם טוקיו והתרבות היפנית. טוקיו היא עיר אינטנסיבית – היא מטריפה את החושים של מי שאוהב ערים גדולות (סוג של ניו יורק על סטרואידים) ויכולה לאיים על מי שמחפש טבע שקט, למרות שניתן למצוא בעיר גם ריאות ירוקות ושקטות.

את הפוסט הרביעי הקדשתי לטקס הרחצה באונסן – חוויה כמעט רוחנית גם לאנשים כמוני, עם שתי רגליים על הקרקע שאינם דוברים יפנית, אבל מדברים "צינית" באופן שוטף. הרחצה היפנית המסורתית מתבצעת בעירום מלא, אבל גם למי שנרתע (כמוני) מהסיפור – אחרי פעם אחת באונסן הפתוח לטבע כשבחוץ קר והמים רותחים – פשוט התמכרתי לחוויה. אם אתם סקרנים וגם אם אתם חושבים ש-"בחיים לא אלך לאונסן", תקראו את הפוסט ותשפטו בעצמכם.

לטיולי הטבע הקדשתי פוסט שלם שנקרא: "דובים ויער". כאדם עירוני שמעדיף טיולים וחופשות אורבניים – חוויית הטבע בטיול היתה עבורי מיוחדת במינה. הטיול הרגלי בגשם שוטף בעמק קיסו הותיר אותי באופן מפתיע מחוייך. פארק קמיקוצ'י היה מרהיב ביופיו בשלכת היפנית ואת המפגש הישיר עם קופי שלג מתחממים במעיינות החמים של יפן – לא אשכח לעולם.

לקיוטו עיר הקודש, הקדשתי פוסט שלם עם רשימת האטרקציות הפוטוגיות של קיוטו. קיוטו היא עיר מלאה במקדשים, אבל גם אם אתם מאבדים סבלנות מהר יחסית במקדשים יש בה הרבה מאוד תרבות ואטרקציות מעניינות לראות.

גם הירושימה קיבלה פוסט משלה והביקור פארק השלום לזכר קורבנות הפצצה האטומית היה רגע מרגש נוסף בטיול שכולו התרגשות אחת גדולה. את המפגש שלי עם הצבי, הארנבת והצפרדע מאותו היום כנראה לא אשכח.

מקווה שתיהנו מהפוסטים ושהם יעזרו לכם לחוות את הטיול מהעיניים שלי או לתכנן את הטיול שלכם שם. אם אתם מעדיפים את החוויה היפנית שלכם בתמונות וללא מילים – הכנתי עבורכם וידאו מסכם מהטיול כולו, אתם מוזמנים לצפות בו כאן.

המצלמה מוסיפה חמישה קילו - בלוג הצילום של עפר קידר

מצטרפים

לרשימת ה-VIP של "המצלמה מוסיפה"

מקבלים

עדכונים במייל על פוסטים חדשים – לפני כולם!

נהנים!

נהנים מתמונות ותוכן מעניינים מפעם לפעם. תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת.

דילוג לתוכן