חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סקייסקנר – איך למצוא טיסות זולות ב-2021 ✈️

סקייסקנר - איך למצוא טיסות זולות ב 2020

לאיזה מחנה אתם שייכים – סקייסקנר או גוגל טיסות? מסתמן שלכל מי שיוצא הרבה לטיולים בחו"ל, יש דעה מאוד נחרצת על האתר המועדף לחיפוש טיסות זולות. אבל לפני שאנחנו מידרדרים שוב לויכוח בין מחנה ירדנה לבין מחנה עופרה, חשוב להבין שכשמדובר באיתור טיסות זולות, כדאי להכיר את שני האתרים האלו, להשוות מחירים, וללכת עם מי שמוצא לכם את הטיסה הזולה או הטובה ביותר.

כבר כתבתי בעבר על חיבתי לאתר גוגל טיסות, אבל אין סיכוי שאזמין טיסה לפני שאשווה מחירים באתר אחד נוסף לפחות, לרוב זה יהיה סקייסקנר. במדריך הזה אשתף אתכם בדרך שלי למצוא טיסות זולות עם סקיי-סקנר ואגלה לכם כיצד לבצע חיפוש מתקדם אחר הטיסות הזולות באמת.

מה במדריך Skyscanner לטיסות זולות?

האם סקייסקנר אמינים? | איך למצוא טיסות זולות עם סקייסקנר | האם המחיר כולל כבודה? | חיפוש טיסות ללא תאריך מוגדר | חיפוש טיסות ללא יעד ספציפי | חיפוש רעיונות ליעדים במפה

 

האם Skyscanner אמינים? האם יש סקייסקנר בעברית? האם יש שירות לקוחות? כל המידע אודות Skyscanner

סקייסקנר טיסות הוא מנוע חיפוש מאוד פופולארי ואמין המאפשר השוואת מחירי טיסות. אבל בדומה לגוגל טיסות, מדובר במנוע חיפוש בלבד ולא סוכנות נסיעות בפני עצמה. זה אומר שאם תמצאו טיסה זולה בסקייסקנר, הוא יעביר אתכם לסוכנות או לחברת התעופה ממנה תרכשו את הכרטיסים. אם תהיה לכם בעיה, בקשה לשינוי או ביטול, תצטרכו להיות בקשר עם הסוכנות ממנה רכשתם את הטיסה. סקייסקנר לא יהיו רלוונטיים בשלב הזה (בדומה מאוד לגוגל טיסות).

למעשה, אין כמעט מקרים בהם תצטרכו ליצור קשר ישיר עם סקיי-סקנר ובהיעדר טלפון מסודר של שירות לקוחות, תוכלו לפנות אליהם רק בטופס הזה, אבל הם כותבים מפורשות שרק חברת הנסיעות דרכה ביצעתם את הרכישה תוכל לעזור לכם עם ההזמנה.

אם אתם מעדיפים לרכוש כרטיסי טיסה ישירות מסוכן, נסו לבדוק טיסות באתר בינלאומי כמו קיווי (יש גרסה בעברית) או בסוכנות ישראלית כמו איסתא, גוליבר או כספי טורס. סביר להניח שסקייסקנר ימצא לכם טיסות זולות יותר, אבל סוכנות נסיעות ישראלית כפופה לחוקי הגנת הצרכן הישראלים, וזה יתרון משמעותי.

נכון לכתיבת שורות אלו אין סקייסקנר בעברית, אבל אולי בעקבות הגיור שעברו אתרי הזמנת טיסות אחרים, גם Skyscanner יישרו קו ויעלו גרסה בעברית.

 

סקייסקנר למתחילים – חיפוש טיסות זולות

אז איך מתחילים? ראשית, עליכם להיכנס לאתר סקייסקנר טיסות או לאפליקציה ולבחור בסרגל ההגדרות הנמצא בצד ימין למעלה את השפה, סוג המטבע והמדינה שבה אתם נמצאים.

הגדרות שפה, מטבע ומיקום בסקייסקנר טיסות
הגדרות שפה, מטבע ומיקום בסקייסקנר טיסות

שימו לב שברירת המחדל באתר היא טיסה הלוך ושוב, המתאימה לרוב החופשות. אם אתם קונים כרטיס בכיוון אחד או טסים ליעד אחד וחוזרים מיעד אחר, באפשרותכם לשנות את ההגדרות בהתאם.

בחירת טיסה הלוך ושוב, לכיוון אחד או ליעדים מרובים עם סקייסקנר

כעת עליכם להזין באנגלית בתיבת החיפוש את נקודת המוצא (לרוב נתב"ג יהיה מסומן כברירת מחדל) ואת היעד אליו אתם רוצים להגיע. זה נראה פשוט, כי כולנו יודעים לכתוב באנגלית "רומא" או "מדריד", אבל לך תזכור איך מאייתים באנגלית ערים כמו וילנה או קובנה…. למרבה השמחה, ברגע שמתחילים להקליד את שם היעד, המערכת תציע לכם את השם המדויק ואת האופציות של שדות התעופה השונים ביעד (במידה ויש יותר משדה תעופה אחד).

בחירת שדות תעופה מרובים עם סקייסקנר טיסות
בערים גדולות הרחיבו את החיפוש לכל שדות התעופה | סקייסקנר טיסות

?טיפ למציאת טיסות זולות עם סקייסקנר: אם אתם טסים לעיר גדולה (כמו רומא, מדריד, טוקיו) – חפשו טיסות לכל שדות התעופה שלה ואולי תגלו אוצרות

כעת נבחר את תאריכי הנסיעה בלוח ואת כמות הנוסעים המדויקת (מבוגרים וילדים). אם אתם מעוניינים רק בטיסות ישירות, תוכלו לסמן בתחתית הטבלה את האפשרות: "Non-stop flights only". שימו לב שבניגוד למנוע החיפוש של גוגל טיסות, לא ניתן לראות ב-Skyscanner את מחירי הטיסות כבר בלוח השנה, אלא יש לבצע חיפוש ממש.

 

איך לקרוא את תוצאות החיפוש

לאחר שתלחצו על האפשרות של "Search Flights" תפתח לאחר מספר שניות, רשימה מפורטת של כל תוצאות החיפוש הרלבנטיות לתאריכים שבחרתם. תוצאות החיפוש של סקייסקנר מחולקות ל-3 קבוצות (משמאל לימין): בעמודה השמאלית, תחת הכותרת "Best" מופיעות אפשרויות הטיסה המומלצות ביותר של סקייסקנר, על פי שקלול הפרמטרים של מחיר ומשך הטיסה. הקבוצה השנייה: "Cheapest" מציגה את ההצעות המשתלמות ביותר מבחינת מחיר בלבד, אבל שימו לב ששעות הטיסה יכולות להיות מאוד מאוד ארוכות (מאוד!). בעמודה הימנית ביותר "Fastest" תוכלו לראות את הטיסות לפי זמן הטיסה הקצר ביותר, ללא התחשבות בעלות הכספית, כך שהמחירים המתקבלים הם גבוהים משמעותית ולא תמיד משתלמים.

סקייסקנר יודע להציג את התוצאות האטרקטיביות ביותר בהתייחסות לפרמטרים של עלות וזמן הטיסה, כאשר באפשרותכם לקבל את ההחלטה הכי טובה עבורכם, כל אחד לפי מגבלות הזמן, מסגרת התקציב והנוחות האישיות שלו.

תוצאות החיפוש של סקייסקנר
הכי טוב, הכי זול, הכי מהיר – תוצאות החיפוש של סקייסקנר


סקייסקנר אומרים שהמחירים שמופיעים לצד הטיסות כוללים את כל המיסים, כך שלא צפויות הפתעות לא נעימות כאשר מזמינים את הטיסות בפועל. יחד עם זאת, אני ממליץ תמיד לפני ההזמנה בפועל לבדוק שוב את המחירים. מחירי טיסות משתנים כמה פעמים לאורך היום ולכן יתכן ויופיע לכם מחיר מסויים בסקייסקנר, אבל בעת המעבר לאתר חברת התעופה או לסוכנות הנסיעות, יופיע לכם מחיר אחר (זה יכול לקרות גם בגוגל טיסות או בכל מנוע אחר לאיתור טיסות זולות).

 

האם המחיר של סקייסקנר כולל כבודה?

חשוב לשים לב שסקייסקנר איננו מתייחס לנושא הכבודה – אם בחרתם בחברת לואו קוסט ואתם מעוניינים לטוס עם מזוודה, קחו בחשבון שתהיה לכם תוספת משמעותית במחיר. במנוע החיפוש של גוגל יש מענה חלקי לנושא, אבל תמיד חשוב לפני ביצוע ההזמנה בפועל לוודא שהזמנתם את האפשרות להביא כבודה המותאמת לצרכיכם.

 

אפשרויות סינון נוספות והזמנת טיסות

משמאל לתוצאות החיפוש תוכלו לסנן את התוצאות לפי כמות העצירות, משך הטיסה (כולל עצירות) או חברות התעופה הרלוונטיות לכם. ככל שתהיו גמישים יותר, תוכלו למצוא מחירים טובים יותר – גמישות היא מילת הקסם כשמדובר באיתור טיסות זולות לחו"ל. זכרו שיש מקומות רבים אליהם ניתן רק או בעיקר בטיסות עם עצירת ביניים (כמו יפן, למשל שהטיסות הישירות אליה עדיין אינן תכופות)ץ
לאחר שתבחרו הרכב טיסות מסויים, תוכלו לראות את פירוט הטיסות בצורה מורחבת. מתחת לאיזור זה יוצגו חברות התעופה או סוכנויות הנסיעות שתוכלו לרכוש את הטיסה דרכן, עם דירוג הגולשים של כל סוכנות.

פרטי הטיסות, מחירים ומידע אודות סוכנות הנסיעות
פרטי הטיסות, מחירים ומידע אודות סוכנות הנסיעות דרכן ניתן לרכוש את הטיסות

שימו לב שאם אתם חוששים להזמין טיסה מסוכנות מסויימת, קראו את הביקורות או חפשו עליה מידע בגוגל. אם אתם מעדיפים לרכוש כרטיסים מחברה מוכרת, נסו לחפש את אותן הטיסות בדיוק באתרי חברות התעופה, או באתרים של סוכנויות נסיעות ישראליות מוכרות, כמו איסתא, גוליבר או כספי טורס.

הטיסות הזולות באמת – חיפוש טיסה זולה לפי תאריכים גמישים

עד כאן ראינו איך סקייסקנר עוזר לנו להשוות בין טיסות אפשרויות ביום מסויים. אבל כדי למצוא טיסות זולות באמת, נדרשת מכם גמישות מסויימת. אם אתם גמישים בתאריכי הטיסות שלכם ולא חייבים לחזור לעבודה או ללימודים בתאריך קשיח, סקייסקנר יעזור לכם להשיג את הטיסות הזולות ביותר בתקופת הטיסה. מדובר באחד הפיצ'רים המעניינים של סקייסקנר, אשר הפכו אותו למנוע חיפוש טיסות פופולרי.

איך מתבצע חיפוש בתאריכים גמישים? אחרי שהזנתם את היעד הרצוי, הכנסו ללוח התאריכים ובחרו באפשרות: "Whole month". כעת ביחרו את החודש הספציפי בו תרצו לטוס ותנו לסקייסקנר למצוא עבורכם את הטיסות האופטימליות מבחינת עלות.

חיפוש טיסות זולות לפי חודש
חיפוש טיסות זולות לפי חודש

בתוצאות החיפוש תמצאו איזור לאיתור טיסה הלוך (משמאל) ואיזור לאיתור טיסה חזור (מימין) כאשר המחירים הזולים ביותר מופיעים בצבע ירוק, המחירים הבינוניים בצבע צהוב והמחירים הגבוהים ביותר בצבע אדום. אם אתם מעדיפים לטוס רק בטיסה ישירה ולחסוך את שעות ההמתנה הארוכות, עליכם לסמן את האפשרות של "Non-stop flights only", הנמצאת מעל לוח השנה.

סקייסקנר - מחירים לפי צבעים ואפשרות לחפש טיסות ישירות בלבד
מחירים לפי צבעים ואפשרות לחפש טיסות ישירות בלבד

 

טיסות זולות מגיעות למי שמחכה (חז"ל)

אם אתם גמישים לחלוטין עם התאריכים, לא חייבים בכלל לבחור חודש ספציפי לטיסה. במקום זה, תוכלו לנצל פיצ'ר נוסף של סקייסקנר המאפשר חיפוש טיסה זולה לתאריך פתוח לחלוטין, לפי החודש הכי זול בשנה. לצורך העניין, בחרו בלוח השנה באפשרות: "Whole month" ואז לחצו על: "Cheapest month". מנוע החיפוש המתקדם יציג לכם את החודש הכי זול לטוס בו מבין כל חודשי השנה. גמישות בתאריך יכולה לעזור לכם למצוא גם טיסות ברגע האחרון. טיסות הדקה ה-90 יהיו לפעמים דווקא בטיסות סדירות שנותרו בהן מקומות ריקים.

חיפוש בתאריך גמיש ממש בסקייסקנר
חיפוש בתאריך גמיש ממש בסקייסקנר

?טיפ לטיסות זולות עם סקייסקנר: גמישות בתאריכים או ביעד תאפשר לכם למצוא את הטיסות הזולות באמת!

 

חיפוש טיסות ליעדים סודיים: כשממש בא לכם לטוס, לא משנה לאן

כבר הבנו שככל שנהיה גמישים יותר, כך נוכל למצוא טיסות זולות יותר. אם אתם רוצים לצאת לחופשה, ופחות חשוב לכם היעד – סקייסקנר מאפשר לכם לחפש טיסות לכל מקום בעולם, לפי התאריכים או התקציב שברשותכם. לצורך העניין, כשאתם בוחרים יעד, בחרו באפשרות: "Can't decide where?" ואז כמו שראינו בחרו בתאריכים מדוייקים, חודש ספציפי או באפשרות "Cheapest month".

חיפוש טיסות זולות ליעד לא ידוע - הסוד הוא בגמישות
חיפוש טיסות זולות ליעד לא ידוע – הסוד הוא בגמישות

שימו לב שתוצאות החיפוש והמחירים שיופיעו לכם בחיפוש ללא יעד מוגדר, הם עבור הטיסה הלוך בלבד. לאחר שתבחרו ביעד ובתאריך הטיסה הלוך, תוצג בפניכם האפשרות לבחור טיסה חזור – המחיר יתעדכן לאחר מכן. גם כאן תוכלו לראות בלוח השנה את רמות המחירים לפי הצבעים השונים. אם תבצעו חיפוש עם גמישות מלאה של יעד ותאריך, תוכלו למצוא טיסות ליעדים שלא חשבתם עליהם. הסוד הוא בגמישות.

בחירת יעד ותאריך טיסה הלוך
שימו לב שכאן המחיר מתייחס לטיסה הלוך בלבד!


 

חיפוש טיסות זולות באמצעות מפה

דרך נוספת למצוא טיסות זולות בסקייסקנר היא להשתמש במפה הנמצאת במסך הראשי. לצורך העניין בוחרים ב- "Explore our map" ומקבלים מפה ענקית עם מגוון רחב של טיסות ליעדים שונים בעולם, בציון המחיר.

חיפוש טיסות זולות לפי מפה
חיפוש השראה ליעדים במפה לפי מחיר

אתם יכולים לשנות את החודש המופיע במפה והיא תתעדכן בהתאם. המפה דינאמית, כך שתוכלו להגדיל ולהקטין אותה (לעשות זום) ע"י לחיצה על כפתור ה +/- ולראות את מחירי הטיסה ליעדים השונים (היעדים המוצגים עם נקודה אדומה, דורשים לחיצה לבדיקת המחיר).

טיסות זולות מופיעות כבר על המפה. הנקודות האדומות מאפשרות חיפוש בלחיצה
טיסות זולות מופיעות כבר על המפה. הנקודות האדומות מאפשרות חיפוש בלחיצה

 

אז איך למצוא טיסות זולות עם סקייסקנר טיסות?

סקייסקנר הוא מנוע חיפוש אמין, פופולרי ורב עוצמה לחיפוש טיסות זולות. בין אם אתם מעדיפים את  Skyscanner או את גוגל-טיסות, תמיד כדאי להשוות מחירים ולבדוק את כל הפרטים הקטנים שעלולים ליקר את הטיסה, ואז לקבל החלטה מושכלת. ככל שתהיו גמישים יותר בתאריכים וביעדים, תוכלו למצוא טיסות זולות יותר, ובכך לצמצם את עלות החופשה.

כמו גוגל-טיסות, גם סקייסקנר הוא רק מנוע חיפוש, כל הטיסות מוזמנות בסופו של דבר מחברת תעופה או מסוכנות נסיעות, ולכן כל בקשה לשינוי, ביטול או תלונה מתבצע מול הסוכנות ממנה רכשתם את הטיסה ולא מול Skyscanner. זו כנראה הסיבה שנכון לרגע זה אין אתר סקייסקנר בעברית (לפחות לא אחד רשמי) ושירות הלקוחות שהם מספקים הוא מינימלי. סקיי-סקנר אולי יעזור לכם למצוא את הטיסות הזולות ביותר, אבל אם אתם מעדיפים לרכוש כרטיסים מחברת נסיעות בארץ וליהנות מחוקי הגנת הצרכן הישראליים, בדקו את אותן הטיסות גם באתרים של סוכנויות נסיעות ישראליות מוכרות, כמו איסתא, גוליבר או כספי טורס.

מוזמנים לשאול שאלות בתגובות למטה, ולשתף אותנו בדרכים הסודיות שלכם למציאת טיסות זולות לחו"ל או לבקר בעמוד "הנוסע המתמיד" ובו טיפים נוספים למטיילים.

5 2 votes
Article Rating

מעדיפים להזמין מסוכנות נסיעות?

איך תוכלו לעזור לבלוג הצילום?

אני שמח לעזור למטיילים באמצעות הוספת המלצות אישיות ומידע שימושי . חלק מהקישורים למלונות ולאטרקציות הם קישורי שותפים, והם מזכים אותי בעמלה קטנה על כל הזמנה של מלון או אטרקציה שתבצעו דרך האתר, ללא כל עלות מצידכם. הזמנת מלונות ואטרקציות באתר עוזרת מאוד בתפעולו – תודה ❤

Picture of עפר קידר
עפר קידר

קוראים לי עפר קידר – לשעבר הייטקיסט וכיום צלם ובלוגר טיולים. את בלוג הצילום: "המצלמה מוסיפה חמישה קילו" הקמתי בשנת 2014 ואני מנסה לשלב בו את האהבות הגדולות שלי שהן טיולים בעולם וצילום של אנשים ותרבויות.

נראה לי שהפוסטים האלו ימצאו חן בעיניך:

מה דעתך על הפוסט?
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
המצלמה מוסיפה חמישה קילו - בלוג הצילום של עפר קידר

מצטרפים

לרשימת ה-VIP של "המצלמה מוסיפה"

מקבלים

עדכונים במייל על פוסטים חדשים – לפני כולם!

נהנים!

נהנים מתמונות ותוכן מעניינים מפעם לפעם. תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת.

דילוג לתוכן