חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אפוקליפסה עכשיו! יום כיפור בתל אביב

יום כיפור בתל אביב

אני לא טיפוס ספורטיבי. אין לי אופניים ואני נוהג להתנייד בעיר במוניות וברכבת התחתית ובאוטובוס. הבעיה בלצלם את העיר ביום כיפור, היא שאין תחבורה ציבורית ולכן צריך ללכת ברגל או רחמנא לצלן, ממש לעלות על אופניים ולהזיע. לצורך העניין, הסכים חבר להשאיל לי את האופניים שלו למגינת ליבה של בתו בת השנתיים (״לאאאא! זה שלי מהבית!!!״), ובלבד שהאופניים היקרים יאופסנו אצלי בדירה ולא יחנו ברחוב.

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפורקבענו להפגש ולצלם כשעתיים לפני תחילת הצום. דודי הגיע ברגל עם כל מה שנדרש כדי לצלם את רחובות תל אביב: מצלמה (וזהו!). אני לעומתו הגעתי רכוב על האופניים הכבדים ועלי תיק ענקי ובו ציוד צילום שיספיק גם לטיול השרדות בג'ונגל נידח או אפילו בפתח תקוה. אני מניח שחששתי שאם אשכח משהו בבית, אצטרך לעלות בחזרה לדירה עם האופניים הכבדים ולטפס ארבע קומות בלי מעלית ומבלי לגעת עם האופניים בקירות, כדי לא לעצבן את גברת אטיאס מדירה 8. כך הסתובבנו בעיר השוממת בערב יום כיפור – דודי בראש, מצלם להנאתו ואני משתרך מאחור כשאני מוליך את האופניים הגדולים וסוחב תיק כבד ומסורבל (הערה לעצמי: תלמד לארוז נכון, או שתשנה את שם הבלוג ל"המצלמה מוסיפה עשרה קילו").

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור יום כיפור - תל אביב 2014

אי אפשר שלא לקבל תחושת פוסט-אפוקליפסה מצמררת ביום כיפור בעיר מוחצנת כמו תל אביב, ואם בתוך כל השממון של יום כיפור האחרון הבחנתם במקרה בשני טיפוסים שמסתובבים עם מצלמה, אחד מהם נראה מותש כשהוא מוליך אופניים גדולים ונושא תיק כבד ומסורבל – זה הייתי אני. חבל שלא ניגשתם להגיד שלום.

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור

בלוג הצילום משוטט בתל אביב ביום כיפור

0 0 votes
Article Rating

איך תוכלו לעזור לבלוג הצילום?

אני שמח לעזור למטיילים באמצעות הוספת המלצות אישיות ומידע שימושי . חלק מהקישורים למלונות ולאטרקציות הם קישורי שותפים, והם מזכים אותי בעמלה קטנה על כל הזמנה של מלון או אטרקציה שתבצעו דרך האתר, ללא כל עלות מצידכם. הזמנת מלונות ואטרקציות באתר עוזרת מאוד בתפעולו – תודה ❤

Picture of עפר קידר
עפר קידר

קוראים לי עפר קידר – לשעבר הייטקיסט וכיום צלם ובלוגר טיולים. את בלוג הצילום: "המצלמה מוסיפה חמישה קילו" הקמתי בשנת 2014 ואני מנסה לשלב בו את האהבות הגדולות שלי שהן טיולים בעולם וצילום של אנשים ותרבויות.

נראה לי שהפוסטים האלו ימצאו חן בעיניך:

מה דעתך על הפוסט?
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
המצלמה מוסיפה חמישה קילו - בלוג הצילום של עפר קידר

מצטרפים

לרשימת ה-VIP של "המצלמה מוסיפה"

מקבלים

עדכונים במייל על פוסטים חדשים – לפני כולם!

נהנים!

נהנים מתמונות ותוכן מעניינים מפעם לפעם. תוכלו להסיר את עצמכם מהרשימה בכל עת.

דילוג לתוכן