אחרי מי לעקוב באינסטגרם | בלוג הצילום של עפר קידר

אחרי מי לעקוב באינסטגרם – מהדורת סוף שנה

אומרים שצלמים אמיתיים יוצאים לצלם בכל מזג אוויר. אני, ברשותכם, מעדיף להסתגר בבית תחת המזגן עד שיגמר הקיץ (כלומר בינואר). ובינתיים, עד שיגיע הסתיו, חשבתי לנצל את ההזדמנות ולתת את הבמה לאלו שדווקא כן יוצאים לצלם ולחדש את הפינה האהובה: "אחרי מי לעקוב באינסטגרם". בפעם הקודמת המלצתי על חשבונות אינסטגרם שלמסעות וטיולים. הרשימה של היום מגוונת יותר. בואו נקרא לה "מצעד חשבונות האינסטגרם לשנת תש? לשנה החדשה".

אני אשמח לשמוע על חשבונות האינסטגרם שאתם ממליצים עליהם – אולי הם יכנסו לרשימת ההמלצות הבאה? אתם כמובן מוזמנים גם לעקוב אחריבפייסבוקובאינסטגרם.

 

A photo posted by Ofer Keidar (@oferkeidar) on


וכעת – מצעד חשבונות האינסטגרם לשנה החדשה:

1. Scott Rankin@ – טייל מושבע מוונקובר קנדה. מעבר לחשבוןהאינסטגרם המרהיב, אפשר לעקוב גם אחריהבלוג שלו. אם גם אתם נשארתם בארץ, צפיה בתמונות של סקוט רנקין יכולות לצנן לכם את הטמפרטורה במעלה או שתיים.

 

A photo posted by Scott Rankin (@othellonine) on


2.  SymmetryBreakfast@ – כשמייקל ומארק עברו לגור ביחד לפני כשנתים, הם התחילו מסורת לפיה כל בוקר מכין אחד מהם לבן זוגו ארוחת בוקר טעימה, מעוצבת וסימטרית. המסורת הרומנטית תפסה תאוצה וכיום יש להם קרוב לארבע מאות אלף עוקבים.

 

  A photo posted by SymmetryBreakfast (@symmetrybreakfast) on


3. yoyoha@ – ג'וש הארה הוא מאייר סופר מוכשר, בעל התמכרות קשה לקפה ואהבה לכלבים. את הכשרון שלו הוא מנצל בעיקר כדי לאייר קומיקס (של כלבים וקפה, כמובן) על גבי כוסות קפה חד פעמיות. אני לא יודע אם הכוסות האלו נזרקות לפח לאחר השימוש, אבל מה שבטוח, ג'וש מעניק להם חיי נצח באינסטגרם שלו.


4. cachofalconart@ – ואחרי שדיברנו על אמנים שמציירים על דברים, קבלו את צ'יקו פאלקון, אמן מפרגוואי שאוהב לצייר על קנבס ועל גברים ובעיקר לשלב בין השניים.

 

A photo posted by Cacho Falcon (@cachofalconart) on


5. 010herm@ – הרמן ג'אנסינק הוא איש צוות אוויר מנוסה, המביא הצצה מעניינת לחיים של מזוודות, מלונות והרבה "זמן אוויר" במטוס. הרמן הוא אלוף בצילום פורטרטים עצמיים באמצעות הטיימר של המצלמה שלו (ולא, זה לא נחשב לסלפי).

 

Ready2Fly ✈️

A photo posted by ✈️? (@010herm) on


 

 


6. loki_the_wolfdog@ – לוקי הוא לא סתם עוד טייל מנוסה, מדובר בכלב האסקי סיבירי מקולורדו. לוקי העלה לאחרונה גם סרטון יוטיוב שלו בשלג – הסרטון מופיע בסוף הפוסט (יש למה לחכות!).


7. maxisms@ – מקס אמרסון הוא דוגמן תחתונים צנום שמסתובב בעולם עם לוח מחיק, למקרה שירצה להוסיף טקסט לתמונה (אל תגלו לו שיש אפליקציות בשביל זה). מקס לעיתים נדירות לובש חולצה, גם כשזה ממש לא מתאים לסיטואציה, כמו למשל מחוץ לכנסיה באיטליה…

 

A photo posted by Max Emerson (@maxisms) on


8. cintascotch@ – חאווייר פרז מצליח ליצור תמונות מעוצבות ומהממות, למרות שהוא משתמש רק בדף, עט וחפצים פשוטים כמו אגס או מספריים. מי שלא מסתפק בחשבון האינסטגרם של חאוייר – יכול להכנס גםלבלוג שלו.

 

Contrapear #contrabass #pear #music A photo posted by Javier Pérez (@cintascotch) on


9. magnumphotos@ – קואופרטיב צלמים בינלאומי שהוקמם בין היתר על ידי הנרי קרטיה-ברסון, מאבות סגנון צילום הרחוב.

 

A photo posted by Magnum Photos (@magnumphotos) on


10. lichtenstadt@ – ונסיים במשהו מתוק תוצרת הארץ – אינסטגרם ש(כמעט) כולו מאפים, מתוקים ופירות שיגרום גם לחזקים שבינינו לשבור את הדיאטה. האינסטגרם, האוכל והתמונות המעוצבות כולם מעשה ידיה של אפרת ליכטנשטט המוכשרת, בעלת הבלוג "אז מה את עושה כל היום".וכעת כמובטח – הכלב לוקי יוצא מגבולות אינסטגרם וכובש גם את יוטיוב:

 

מה אתם אומרים?